dlaczego dlaczego dlaczego

Dlaczego w ogóle postanowiłem napisać tego bloga? Dla mnnie mazda 6 jest samochodem wyjątkowym, a informacji na jej temat nie ma zbyt wiele zebranych w jednym miejscu. Wszelkie opinie są subiektywnym aktem woli. Nie każdy musi się zgadzać.

Dlaczego wybrałem mazdę 6? Rodzice w podróż poślubną pojechali mazdą 626, do dziś mam wiele zdjęć w pokoju gościnnym, które gdy zeskanuję, tu zamieszczę. Marka ma w rodzinie wyjątkowe miejsce. Wiele wspomnień i sentymentów. Coś jak dla niektórych pierwszy aparat fotograficzny zenit, albo wyjątkowy notes… Podobnie w moim przypadku mazda 6 ma znaczenie o tyle duże, że przez ostatnie trzy lata moje życie było pełne niespodziewanych zwrotów i ważnych momentów. Mazda 6 była ciągle przy mnie, niezawodna, jak przyjaciel pies. W zamian chciała trochę paliwa, nawet na serwis nie musiałem jeździć poza przeglądami. Poezją jest jej design i chyba nie spotkałem osoby, której linia mazdy by się nie podobała.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „dlaczego dlaczego dlaczego

  1. avatar strus pisze:

    Ja kupując 8 lat temu corrolle myslalem ze zostane „w rodzinie” toyoty już na zawsze:) no ale coś czuje, że świeżo zakupiona 6tka nie będzie ostatnią na jaką wydam pieniądze:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*